Whatsapp

Sonuçları Filtrele

Kategoriler

  • Yoga Çorabı10

Marka

  • Brogetti2
  • Norfolk5
  • Socks Concept3

Fiyat (TL)

-

Yoga Çorabı

Fuşya Kaydırmaz Pilates ve Yoga Çorabı Fuşya Kaydırmaz Pilates ve Yoga Çorabı
   
BRG616-4
Fuşya Kaydırmaz Pilates ve Yoga Çorabı
Fuşya Kaydırmaz Pilates ve Yoga Çorabı
24,90 ₺
Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Silikon Tabanlı Kaydırmaz Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Silikon Tabanlı Kaydırmaz
   
BRG616
Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Silikon Tabanlı Kaydırmaz
Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Silikon Tabanlı Kaydırmaz
24,90 ₺
Tül Kurdela Aksesuarlı Kaydırmaz Parmak Babet Çorap Tül Kurdela Aksesuarlı Kaydırmaz Parmak Babet Çorap
   
SC-1888
Tül Kurdela Aksesuarlı Kaydırmaz Parmak Babet Çorap
Tül Kurdela Aksesuarlı Kaydırmaz Parmak Babet Çorap
19,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı Yeşil Renk Norfolk Pilates ve Yoga Çorabı Yeşil Renk Norfolk
   
Shakira-Y
Pilates ve Yoga Çorabı Yeşil Renk Norfolk
Pilates ve Yoga Çorabı Yeşil Renk Norfolk
59,90 ₺
Simli Lastik Destekli Kaymaz Parmak Babet Çorap Simli Lastik Destekli Kaymaz Parmak Babet Çorap
   
SC-1888-1
Simli Lastik Destekli Kaymaz Parmak Babet Çorap
Simli Lastik Destekli Kaymaz Parmak Babet Çorap
19,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı Mor Renk Norfolk Pilates ve Yoga Çorabı Mor Renk Norfolk
   
Shakira-L
Pilates ve Yoga Çorabı Mor Renk Norfolk
Pilates ve Yoga Çorabı Mor Renk Norfolk
64,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı Fuşya Renk Norfolk Pilates ve Yoga Çorabı Fuşya Renk Norfolk
   
Shakira-F
Pilates ve Yoga Çorabı Fuşya Renk Norfolk
Pilates ve Yoga Çorabı Fuşya Renk Norfolk
64,90 ₺
Lastik Destekli Taban Kaymaz Silikonlu Parmak Babet Çorap Lastik Destekli Taban Kaymaz Silikonlu Parmak Babet Çorap
   
SC-1888-2
Lastik Destekli Taban Kaymaz Silikonlu Parmak Babet Çorap
Lastik Destekli Taban Kaymaz Silikonlu Parmak Babet Çorap
19,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey
   
Rosita-LP
Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey
Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey
29,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı Kaymaz Taban Siyah Renk Norfolk Pilates ve Yoga Çorabı Kaymaz Taban Siyah Renk Norfolk
 
Rosita-S
Pilates ve Yoga Çorabı Kaymaz Taban Siyah Renk Norfolk
Pilates ve Yoga Çorabı Kaymaz Taban Siyah Renk Norfolk
29,90 ₺
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Yoga Çorabı Modelleri ve Fiyatları

Yoga, insanın kendisinin farkına varması ve rahatlaması için yapılan bir meditasyon çeşididir. Yoga yaparken, bazen hareketsiz kalınır, bazen ise farklı hareketlerin yapılması gerekir. İşte bu hareketlerin daha rahat yapılması için yoga çorabı başta olmak üzere, farklı malzemelerin kullanılması gerekir. Yoga çorabı, genel olarak söz konusu hareketlerin sorunsuz bir şekilde yapılmasını ve insanların yaptıkları meditasyona daha rahat konsantre olmasını sağlar. Bu bakımdan, kullanılacak olan ürünün, insanların yaşamlarını dahi direkt olarak etkilediğini söylemek yanlış olmaz.

Yoga çorapları, ayağı tamamen sarar ve rahatlık hissi verir. Ayaktan diğer çorap modelleri gibi çıkmayan bu ürün, aynı zamanda kaymaz özelliğe de sahiptir. Yoga çorabının alt bölümünde silikondan yapılan detay yer alır. Bu detay sayesinde zemine basıldığında ayak tamamen yere sabitlenir ve diğer çoraplarda olduğu gibi bir kayma durumu meydana gelmez. Bu özel ürünleri sitemiz içerisinde bulabilir ve bunlardan dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Yoga Çorabı Modelleri

Yoga çorabı denildiği zaman insanların aklına ilk olarak ayağı tamamen sarması, rahatlık hissi vermesi, hareket kabiliyetini arttırması ve kaymaması gelir. Fakat bunların haricinde farklı modelleri olduğu da unutulmamalıdır. Yoga çorabı modelleri, insanların beklentilerine cevap verecek nitelikte olup, aynı zamanda şık bir görünüm de kazandırır. Bu bakımdan insanlar, kendi zevklerine uygun olan seçenekleri çok rahat bir şekilde bulabilir.

Yoga çorapları modellerinin önemli bir kısmında parmak detayları vardır. Bu detaylar bir ya da daha fazla ayak parmağının dışarıda olması şeklindedir. Ayak parmaklarının dışarıda olması, rahatlık ve kaymama için önemlidir. Bunların haricinde ise benzer uygulama, topuklar için de yapılır. Topukların ve ayak parmaklarının dışarıda olması, konsantrasyon ve rahatlık için son derece önemlidir.

Yoga için kullanılan çorapların bunlar dışında da farklı modelleri vardır. Bazı çoraplar sadece ayak bileğine kadar iken, bazıları ise diz altına kadardır. Yoga yaparken tayt giyenler, kısa olan modelleri, şort giyenler ise uzun olan modelleri tercih eder. Böylece hem rahatlık, hem şıklık sağlanmış olur.

Yoga Çorabı Fiyatları

Yoga çorabı fiyatları ile diğer çoraplar arasında ciddi bir farklılık söz konusudur. Bu çoraplar bir nevi özel üretim olduğundan, nispeten biraz daha pahalıdır. Ayrıca alt kısmında bulunan silikon detay ve diğer farklılıklar da rakamların yükselmesine neden olur. Fakat bunların haricinde, yoga çoraplarının da kendi için farklı fiyatları mevcuttur. Bu durumun nedeni ise söz konusu çorapların üretildikleri kumaşlar, kaliteleri, markaları ve silikon detaylarının oranlarıdır.

Sitemizdeki ürünleri incelediğinizde, her fiyattan ürün olduğunu göreceksiniz. Her bütçeye uygun yoga çorabı sitemizde yer alır. Kalite ile birlikte fiyatların da arttığı unutulmamalıdır. Bu çoraplar, normale göre biraz daha dayanıklıdır ve daha uzun süre kullanılabilir. Üretildikleri kumaşların spor yaparken sürekli esnemesine rağmen, deforme olmaması çok önemlidir. Bundan dolayı tercih edilecek ürünün bu özelliklere sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Yoga Çorabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yoga çorapları ile normal çorapların seçimleri farklı şekilde yapılır. Yoga için kullanılan bu ürünlerin ne çok büyük, ne çok küçük olmaması gerekir. Ayağı tamamen saracak olan çoraplar, meditasyon yaparken ciddi bir rahatlık vermesi ve kesinlikle ayaklarda olduğunu fark ettirmemesi gerekir. Ayrıca alt bölümde yer alan silikon detayın olabildiğince ince ve kendisini hissettirmeden kaymayı engellemesi de bir diğer önemli detaydır.

Sitemizde yer alan ürünler, burada bahsedilen özelliklere sahiptir ve sizlerin beklentisini üst seviyede karşılar. Zevkinize uygun olan yoga çoraplarını buradan sipariş edebilir ve böylece yoganın keyfini daha üst dereceden sürebilirsiniz.

Çorap Sepeti © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır