Whatsapp

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Varis Çorabı

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Varis Çorabı

Varis çorabı, varis tedavisinde kullanılan yöntemlere destek olarak önerilen bir çorap çeşididir. Yapısı itibariyle sıkı ve uzun olan varis çorabı, bu sayede bacağın alt kısmında baskı oluşturarak kanın damarlarda birikmesin engel olmaktadır. Kanın yukarı pompalanmasına destek olan varis çorabı, ödem ve şişliği azaltırken ağrı hissini de en aza indirmektedir. Varis çorabı erkek ve varis çorabı kadın çeşitleriyle tüm hastaların kullanabileceği varis çorabının doktor kontrolünde kullanılması gerekmektedir.

Varis Çorabı Ne İçin Kullanılır?

Varis hastalığı, damar genişlemesi sonucu oluşan rahatsızlıklardır. Ağrı, şişkinlik ve yorgun bacaklar gibi belirtileri olan varis rahatsızlığının tedavisinde alternatif bir iyileştirme yöntemi olarak varis çorabı kullanılır. Varis hastalığının belirtileri arasında ciltte renk değişimleri, ciltte soyulma, cilt ülserleri ve varisli venler yer almaktadır. Bilekte ödem, kaslarda zayıflama, bacaklarda kaşınma ve ağrı da fiziksel semptomlar arasında bulunmaktadır. Bu belirtilerden herhangi biri görüldüğü takdirde doktora gidip gerekli tedaviye başlanması gerekmektedir. Çorap Sepeti’nde bulabileceğiniz Varisel Varis Çorapları, tıbbi basınç profili standartlarına uygun olarak imal edilmişlerdir. Varis çorabının üretiminde basınç sınıflarına uygun kalınlıktaki elastik iplik olarak Du Pont Likra kullanılmaktadır. Varis çorabı, hem boyuna hem enine esnekliği ile topuk ve bilekten başlayıp tam ve doğru şekilde oturarak, basıncın doğru aktarılmasını sağlamaktadır.

Varis Çorabı Modelleri Çorap Sepeti’nde!

Varis çorapları, iki ayrı basınç sınıfında olup diz altı, diz üstü ve külotlu olmak üzere üç seçenek alternatifiyle sunulmaktadır. Varis çorabı marka tavsiyesi, varis çorabı fiyatları ve varis çorabı nereden alınır soruları sıklıkla sorulmaktadır. Varis çorabı fiyatları ürünün çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Uzun, kısa ve külotlu varis çorapları, farklı fiyatlara sahiptir. Varis çorabının kullanım süresi ortalama 6 aydır. Kullanım talimatları uygun şekilde kullanıldığında ve elde yıkandığında bu süre uzayabilmektedir. Aynı zamanda varis çorabının gündüz kullanılıp gece çıkarılması, bununla birlikte gün aşırı kullanımı önerilmektedir. Aradığınız tüm çorap çeşitlerine ek olarak varis hastalığının tedavisinde kullanılan varis çorabı modellerine de Çorap Sepeti’nden ulaşabilirsiniz. Varis çorabı kadın ile varis çorabı erkek seçenekleriyle ve 7 beden alternatifiyle varis çorapları Çorap Sepeti’nde sizleri bekliyor.

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır