Whatsapp

Sütyen Çeşitleri Nelerdir?

Sütyen Modelleri

Her bayanın dolabında şüphesiz ki çok sayıda sütyen bulunmaktadır. Ancak hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde kullanacağınız çok sayıda model vardır. Şimdi biz de bayanların dolabında mutlaka bulunması gereken sütyen çeşitlerini bu makalemizde ele alacağız.

Dolgulu Sütyen

Özellikle küçük göğüslere sahip olan bayanların sık kullandıkları bir çeşittir. Göğüsleri daha dolgun göstermek ve rahatlık arayanlar için olmazsa olmazlar arasından yer alır.

Straplez Sütyen

Yaz aylarında çok gördüğümüz çeşitler arasında yer almaktadır. Elbiseler altında askılı ve askısız modelleriyle bayanların şık olmak adına kullandıkları modeller arasında yer almaktadır.

Push- up Sütyen

Göğüsleri yukarıya doğdu kaldırarak ölçünüzü bir ya da iki beden daha büyük gösteren modellerdendir. Göğüslerinizi olduğunuzdan daha büyük göstermektedir.

Dekolteli Sütyenler

Göğüs kısmı u yapısında olan bu model göğüs dekolteli üstler ve elbiseler için kurtarıcı nitelikli ürünlerdendir. Göğüs kısmını alt kısmından yukarıya iterek güzel bir görünüm kazandırmakta ve dikişsiz olması nedeniyle her kıyafette rahatlıkla tercih edilmektedir.

Sporcu Sütyeni

Spor yapan bayanlar için atlamalar ve sıçramalar sırasında göğüsleri dik tutacak ve daha rahat spor yapmalarına olanak sağlayacak çeşitler arasındadır.

Toparlayıcı Sütyen

Büyük göğüs yapısına sahip bayanlar tarafından sık tercih edilmektedir. Göğüsleri daha küçük göstermek ve kıyafetlerin daha kullanışlı olmasında esneklik kazandırmaktadır.

Bandaj Sütyen

Straplez çeşitleriyle aynı özelliklere sahip olsalar dahi bu modeller şık duruşlarıyla her bayanın dolabında yer almayı hak kazanmaktadır. Bunun yanında koltuk altı geniş basic tişörtlerde hoş bir görünüm kazanılmasında da oldukça etkilidir.

Çok Amaçlı Sütyenler

Her kıyafette tercih edeceğiniz şekilde özel olarak üretilmektedir. Kopça alanı sonradan çıkarılarak istediğiniz biçimde takabileceğiniz bir modeldir. Dekolteli elbiselerde oldukça sık ve rahatlıkla tercih edilen modellerdendir.

Emzirme Sütyeni

Bu çeşit sütyen modeleri her annenin ve bayanın dolabında olmazsa olmaz parçalar arasındadır. Emzirme esnasında zahmete girmenize gerek kalmadan bebeğinizi emzirmenize hem de göğsünüzün görünmemesinde size yardımcı olmaktadır.

Silikon Sütyen

Bu sütyen modelleri içeriğinde yer alan madde ile göğsünüze yapışmakta ve göğüslerinizi küçük ölçüde yukarıya doğru itmektedir. Sırt dekolteli elbiselerle rahatlıkla tercih edilmekte ve şık durmaktadır.

Paylaş

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır