Simli Soket Çorap

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Brogetti1

Fiyat (TL)

-

Simli Soket Çorap

Karpuz Desenli Simli Soket Çorap Karpuz Desenli Simli Soket Çorap
   
BRG533
Karpuz Desenli Simli Soket Çorap
Karpuz Desenli Simli Soket Çorap
9,90 ₺
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Simli Soket Çorap Modelleri ve Fiyatları

Çoraplar, ayakları dış etkenlerden koruyan ürünler olarak geliştirilmiş olmasına rağmen, son dönemde moda dünyasında da çok önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır. Farklı türleri olan çorapların en fazla tercih edilenlerinden birisi de soket çoraplardır. Soket çorap, ayak bileğini hafiften geçen çoraplara verilen isimdir. Bunların üzerinde sim olursa, bu defa da simli soket çorap denilir. Simli soket çoraplar, üzerindeki simler ile dikkatleri üzerine çekmekte ve farklı kombinlerin oluşmasına çok önemli katkı yapmaktadır. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan simli soket çoraplar, moda trendleri arasında yer alır.

Simli soket çoraplar, genel olarak kadınlar için üretilir. Erkekler tarafından nadiren tercih edilen bu modeller, insanların ayak sağlığını koruma özelliğine de sahiptir. Son derece yumuşak ve esnek iplerden üretilen çoraplar, insanların rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar. Ayakları sıcak tutan simli soket çoraplar, ayakkabı, terlik ve botlarla birlikte sorunsuz bir şekilde kullanılır. Çorapların üzerinde yer alan simler düşmez ve böylece çorabın özelliğinin kaybolması söz konusu dahi olmaz.

Özel örgü tekniklerinin kullanıldığı modeller, ayakların nefes almasını sağlar. Böylece ayaklar terlemez ve bu da ayak sağlığını korur. Bu da mantar ve egzama başta olmak üzere çok farklı cilt hastalıklarının engellenmesi anlamına gelir. Ayakkabılar ile birlikte muhteşem bir uyum sağlayan bu çoraplar, kadınların istedikleri tarzda giyinmesini sağlar.

Simli Soket Çorap Modelleri

Simli soket çorapları, birçok farklı modele sahiptir. Bu ürünler, son dönemlerde moda dünyasının da dikkatini çekmiş ve buna bağlı olarak her yılın trendlerine uygun modeller çıkarılmaya başlanmıştır. Sade, baskılı, dantelli, fırfırlı, fileli ve desenli gibi birçok simli soket çorap modeli vardır. İnsanlar, kendi zevklerine ve tarzlarına uygun olan bu modellerden istediklerini tercih edebilir.

Simli soket çorapların dikkat çekici bir özelliği olmasına bağlı olarak tayt, şort ve etek gibi kıyafetlerin altına giyilir. Genel olarak kıyafetlerle uyum noktasında sorun yaşamayan bu çoraplar, sıra dışı kombinlerin oluşmasına katkı sağlar.

Modaya olan etkisinin dışında simli soket çorapların farklı kalınlıkta olanlar da vardır. İnce, ultra ince ve kalın gibi seçeneklere sahip olan çoraplar, farklı mevsimlerde rahatlıkla giyilebilir. Kalın ya da havlu çoraplar, kış aylarında kullanılır ve böylece hem ayakların sıcak tutulması sağlanır, hem de şık bir görünüm elde edilir. İnce olan modeller ise sıcak dönemlerde kullanılır. Bunların ince olması, ayakların serin kalmasına neden olduğu gibi çok daha rahat bir şekilde nefes almasına da imkan verir. Böylece yaz mevsiminin boğucu etkisi kırılmış olur.

Simli Soket Çorap Fiyatları

Simli soket çorapları, farklı fiyatlardan insanlara sunulur. Bu ürünlerin fiyatlarını etkileyen farklı unsurlar vardır. Çorapların kalın ya da ince olması, kalitesi, markası ve benzer unsurlar, ödenmesi gereken rakamları etkiler. Fakat sitemizde yer alan ürünler incelendiğinde, her bütçeye uygun simli soket çorap olduğu görülecektir. Bahse konu ürünleri istediğiniz zaman sipariş edebilir ve bu özel çorapları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Simli soket çorapların sade ve düz modelleri olduğu gibi desenli ve dantelli gibi gösterişli modelleri de vardır. Desen ve renk farklılıkları, fiyatları etkilemezken dantel ya da benzer unsurlar fiyatları değiştirir. Modanın trendleri takip edilerek bu ürünlerden uygun olanlar, sitemiz üzerinden uygun fiyatlara satın alınabilir. Böylece alışılmış çorapların yerine simli soket çorapları kullanabilir ve çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu çorapların her tarz için uygun olan seçenekleri vardır.

Çorap Sepeti © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır