Sonuçları Filtrele

Marka

  • Norfolk5
  • Socks Concept1

Fiyat (TL)

-

Pilates ve Yoga Çorabı

Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Socks Concept Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Socks Concept
   
SC-1675
Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Socks Concept
Siyah Pilates ve Yoga Çorabı Socks Concept
0 yorum yapılmış.
24,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı-Polyamid Pilates ve Yoga Çorabı-Polyamid
   
Shakira-Y
Pilates ve Yoga Çorabı-Polyamid
Pilates ve Yoga Çorabı-Polyamid
0 yorum yapılmış.
64,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey
   
Rosita-LP
Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey
Pilates ve Yoga Çorabı-Kaymaz Yüzey
0 yorum yapılmış.
29,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı-Elastan Pilates ve Yoga Çorabı-Elastan
   
Shakira-F
Pilates ve Yoga Çorabı-Elastan
Pilates ve Yoga Çorabı-Elastan
0 yorum yapılmış.
64,90 ₺
Pilates ve Yoga Çorabı Pilates ve Yoga Çorabı
   
Rosita-S
Pilates ve Yoga Çorabı
Pilates ve Yoga Çorabı
0 yorum yapılmış.
29,90 ₺
Pilates & Yoga Çorabı-Pamuk Pilates & Yoga Çorabı-Pamuk
   
Shakira-L
Pilates & Yoga Çorabı-Pamuk
Pilates & Yoga Çorabı-Pamuk
0 yorum yapılmış.
64,90 ₺
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Pilates ve Yoga Çorabı Modelleri ve Fiyatları

Pilates, alışılmışın dışında hareketleri olan bir spor türüdür. Bu spor, ev ya da spor salonlarında çok rahat bir şekilde yapılmakta ve yapılırken özel kıyafetler kullanılır. Pilates çorabı da bu özel kıyafetlerden birisi olup, özellikle ev içinde yapılan pilates çeşitlerinde, olmazsa olmazlar arasında yer alır.

Pilates denildiği zaman herkesin aklına pilates topu ile yapılan hareketler gelir ve bu sporun sadece bu hareketlerden ibaret olduğu düşünülür. Fakat bahse konu sporda farklı hareketler vardır ve bu hareketlerin rahat bir şekilde yapılması için mutlaka pilates çorabı kullanılmalıdır. Pilates çorabı, ayağı tamamen sarar ve rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar. Ayrıca bazı çorap türlerinin altında silikon ya da farklı maddeden yapılan detaylar bulunur. Bunlar sayesinde insanlar hareketleri yaparken, ayakları kaymaz. Bu da spor güvenliği adına çok önemlidir. Bunların haricinde ise pilates çorabı üretilirken, nefes alabilen kumaşlar tercih edilir. Bu da ayaktaki terlemelerin minimuma inmesi demektir.

Pilates çorapları son derece sağlam malzemelerden üretilir ve uzun süre kullanılır. Tabandaki silikon detaylar, spor yaparken hareket kabiliyetini arttırır ve insanların kendisini daha rahat bir şekilde kontrol etmesini sağlar. Bu çorapları kullananlar, genel olarak kendilerini daha rahat hissederler ve hareketleri yaparken daha mutlu olurlar.

Pilates Çorabı Modelleri

Pilatesteki hareketlerin rahat bir şekilde yapılmasını sağlayan çoraplar, aynı zamanda genel görünüme şıklıkta katar. Pilates çorabı modelleri, farklı seçeneklerden oluşur ve bahse konu seçeneklerin tamamı sitemizde yer alır. Buradaki ürünleri inceleyerek, kendi zevkinize uygun olan çorapları çok rahat bulabilir ve sipariş ederek bunlara sahip olabilirsiniz.

Pilates çorabı modellerini genel olarak ikiye ayırmak mümkündür. Bunların ilki, patik çorap şeklinde olanlarken, diğeri ise daha uzun olan çoraplardır. Söz konusu çoraplardan istenilenler tercih edilebilir ve genel kıyafeti tamamlayıcı olarak bunlar kullanılabilir. Neredeyse bütün pilates çorabı modellerinin altında, kaymayı engelleyen detaylar vardır. Bunun dışında ise modellere bağlı olarak ayak parmaklarından birinin ya da bir kaçının dışarıda olduğu, topukların çorabın dışında kaldığı, ayağın üst bölümünün rahat nefes alması için açık olduğu modellerde vardır. Bunlardan istenilenler tercih edilebilir.

Tercih edilecek pilates çorabı modelleri, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bahse konu çorap modellerinin üzerinde ise farklı motifler ve desenler yer alır. Dolayısıyla insanların kendi zevklerine uygun olan çorapları son derece rahat bir şekilde bulabileceği ve bunlarla hem sorunsuz bir şekilde pilates yapacağı, hem de şık bir görünüme kavuşacağı söylenebilir.

Pilates Çorabı Fiyatları

Pilates çorabı fiyatları, insanların merak ettiği hususlardan birisidir, fakat buna karşın rakamlar hakkında net bir ifade kullanmak mümkün değildir. Çünkü diğer çorap türlerinde olduğu gibi rakamları etkileyen çok sayıda husus vardır ve bu hususlar sebebiyle ürüne bağlı olarak farklı fiyatlar söz konusu olur.

Pilates çoraplarının markası, üretildikleri kumaşlar, kumaşların kalitesi, modelleri, kesimleri ve diğer unsurları fiyatları etkiler. Buna bağlı olarak geniş bir fiyat aralığından bahsetmek mümkündür. Sitemizde her bütçeye uygun ürünler vardır ve insanlar bunlara çok hızlı bir şekilde sahip olabilir. Yapmaları gereken tek işlem, sipariş vermek olacaktır.

Pilates çorabı siparişi vermeden önce doğru ürünü seçmek de çok önemlidir. Kalite, dikkat edilmesi gereken hususların başında gelirken, bunun haricinde ise çorabın büyüklüğü ve likralı olması gibi hususlara da dikkat edilmelidir. Ayağı tam sarması ve rahatsızlık vermemesi gerekir. Ayrıca seçim yaparken, pilates yapılacak olan mekanlar da dikkate alınmalıdır. Bunlar dikkate alınarak satın alınan pilates çorabı, beklentileri karşılayacaktır.

Çorap Sepeti © 2019 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır