Sonuçları Filtrele

Kategoriler

  • Kişiye Özel Çorap2

Marka

  • Brogetti2

Fiyat (TL)

-

Kişiye Özel Çorap

10'Lu Kadın Kişiye Özel Çorap Exclusive Bambu 10'Lu Kadın Kişiye Özel Çorap Exclusive Bambu
 
203BRGB
10'Lu Kadın Kişiye Özel Çorap Exclusive Bambu
10'Lu Kadın Kişiye Özel Çorap Exclusive Bambu
249,00 ₺
Boss 3 Renk Özel Ahşap Kutulu Bambu Çorap Brogetti Boss 3 Renk Özel Ahşap Kutulu Bambu Çorap Brogetti
 
c
Boss 3 Renk Özel Ahşap Kutulu Bambu Çorap Brogetti
Boss 3 Renk Özel Ahşap Kutulu Bambu Çorap Brogetti
300,00 ₺
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Kişiye özel çorap deyince akla çorabın üzerinde isim veya harflerin yazması gelir, aslında kişiye özel çorap üretimi bundan ibaret değildir, kişiye özel çoraplar, tıpkı terzide bedeninize uygun bir takım elbise dikilmiş gibi, ayaklarınıza ve teninize tam uygun çorap sipariş etmektir aslında,
İplik seçimi olarak, şu anda en popüler olan bambu ipliğidir.

İnsanların çoraplarında bambu ipliğini seçmelerindeki en büyük sebep, konfor açısında ultra rahatlık sağlaması ve doğal bambu elyafının içinde anti bakteriyel özelliğinin olmasıdır.

Bambu ipliği diğer ipliklere göre daha yumuşak olup ayak terlemesini önler ve parmak aralarındaki oluşan mantarların iyileşmesinde çok fayda sağladığı da görülmüştür.

Ayak mantarı veya ayak egzamasında fayda görülmesi için bambu çorapları günlük değiştirilmeli ve çoraplar tersten yıkanmalıdır. Bu tip rahatsızlığı olan kişilerin ilk 3 ayda etkiyi görmeleri beklenir, bu esnada bambu çorap haricinde hiçbir çorabı kullanmamaları gerekir. Bambu çorapların yıpranması diğer elyaf türlerine göre daha çabuk olur, fakat bambu çorap o kadar rahattır ki çorabı kullananlar bu yıpranmayı asla dert etmezler.

Kişiye Özel Çorap Modelleri ve Fiyatları

Günlük yaşamda kullanılan çorapların farklı çeşitleri ve modelleri vardır. Bu modeller, hemen her zevke ve tarza hitap eder. Fakat bunların dışında, farklı bir model isteyenler için kişiye özel çorap da üretilir. Bu ürünler, adından da anlaşılacağı gibi özel olarak üretilir ve bu üretim, tamamen kişilerin isteği doğrultusunda gerçekleştirilir. Böylece insanlar, hem kendilerini daha özel hissederler, hem de bu özel çorapları giyme imkanı yakalarlar.

Kişiye özel çoraplar, erkekler ve kadınlar için üretilir. Söz konusu ürünler, en şık kombinleri tamamlar ve kişilerin trend olan modayı takip etmesini sağlar. Spor, klasik ve şık giyinmekten hoşlanan kişiler, kişiye özel çoraplar sayesinde, normalden çok daha farklı görünebilir. Çoraplar, sanıldığından daha fazla etkiye sahiptir ve kişinin görünümüne önemli bir katkı sağlar. Bundan dolayı sitemizde yer alan dünyaca ünlü markaların modellerini, tercih edebilir ve bu şıklıktan siz de yararlanabilirsiniz.

Bu çorapların üretimleri, siparişten hemen sonra gerçekleştirilir. Yani hazırda bir ürün yoktur ve insanlar, siparişlerini verirken isteklerini belirtirler ve böylece üretim başlar. Kişiye özel çorapların üretiminde, insanların istedikleri isimler, kelimeler, harfler, semboller, rakamlar ve logolar çorapların üzerine işlenir. Ayrıca bu ürünlerden istenilen sayı kadar üretilir, böylece insanlar istedikleri sayıda kendileri için üretilen çoraplara sahip olabilir.

Kişiye Özel Çorap Modelleri

Kişiye özel çorap denildiği zaman insanların aklına net bir model gelmez. Fakat bu ürünlerin de kendi içinde farklı modelleri vardır. Kişiye özel çoraplar, istenilen hemen her çorap modelinden olabilmektedir. Bundan dolayı beğendiğiniz her hangi bir çorabı, kendinize özel hale getirme imkanınız vardır. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler sonrasında, kısa bir süre içinde ürünleriniz üretilecek ve verdiğiniz adrese teslim edilecektir.

İnce, kalın, yünlü, dantelli, süper ince, yünlü, pamuklu, bambu ve daha birçok modeli olan kişiye özel çorap, her mevsim kullanılabilir. Yaz aylarında ince kısa modeller tercih edilirken, diğer mevsimlerde ise daha kalın modeller tercih edilebilir. Bu durum, tamamen kişilerin zevklerine ve tarzlarına bağlı olarak değişir.

Kişiye özel çoraplar, özellikle kadınların görünümlerini değiştirebilirler. Tercih edilecek modele bağlı olarak daha uzun bacaklara sahip olmak mümkündür. Bacakları zaten uzun ve ince olanlar ise seçecekleri modeller ile kalın ve daha kısa bacaklara sahip gibi görünebilirler. Bu durum, giyim tarzını tamamlayıcı etki yapar.

Kişiye Özel Çorap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıda her ne kadar bahsedilmiş olsa da kişiye özel çorapları almadan önce modeline dikkatli bir şekilde karar verilmesi gerekir. Çünkü çorapların oluşturacakları etki, tahmin edilenden çok daha fazladır. Aslında burada bahsedilenler ve bahsedilecek olanlar, normal çorap seçimde dikkat edilen hususlardır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ise özel olarak işlenecek bölümün nerede yer alacağıdır. Çorap üzerinde yer alacak logo ya da harflerin, diğer insanlar tarafından görülecek bir noktada olması gerekir. Aksi durumda, kişiye özel çorap giymenin çok bir anlamı olmaz. Bundan dolayı ayakkabının içine girmeyecek ve direkt dikkat çekecek bir bölümün tercih edilmesi doğru olacaktır.

Kişiye özel çorap fiyatları da dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur. Bu ürünler, normal çoraplardan bir nebze daha pahalıdır. Ayrıca tercih edilecek ürünün markası ve kalitesi de rakamları fazlasıyla etkileyen hususlardandır. Fakat genel olarak her bütçeye uygun ürünler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Sitemiz üzerinden, kişiye özel çorapları incelediğinizde, bunu net olarak göreceksiniz. Bunlardan istediklerinizi sipariş edebilir ve böylece bu özel ürünlerin keyfini yaşayabilirsiniz.

Çorap Sepeti © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır