Whatsapp

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Norfolk7

Fiyat (TL)

-

Kayak Çorabı

Yün Kayak Çocuk Çorabı Diz Altı Norfolk
 
Henrik-SG
Yün Kayak Çocuk Çorabı Diz Altı Norfolk
Yün Kayak Çocuk Çorabı Diz Altı Norfolk
46,90 ₺
Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk
   
Buchner-B
Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk
Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk
49,90 ₺
Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk
   
Henrik-LM
Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk
Kayak Çorabı Mavi Renk Norfolk
46,90 ₺
Kırmızı-Gri Kayak Çorabı Kırmızı-Gri Kayak Çorabı
   
Henrik-KG
Kırmızı-Gri Kayak Çorabı
Kırmızı-Gri Kayak Çorabı
49,90 ₺
Yün Kayak Çorabı Norfolk
   
Beat-CP
Yün Kayak Çorabı Norfolk
Yün Kayak Çorabı Norfolk
29,90 ₺
Kayak Çorabı Siyah-Pembe Renk Norfolk Kayak Çorabı Siyah-Pembe Renk Norfolk
   
Buchner-SP
Kayak Çorabı Siyah-Pembe Renk Norfolk
Kayak Çorabı Siyah-Pembe Renk Norfolk
49,90 ₺
Kayak Çorabı Lacivert-Mor Renk Norfolk Kayak Çorabı Lacivert-Mor Renk Norfolk
   
Buchner-LM
Kayak Çorabı Lacivert-Mor Renk Norfolk
Kayak Çorabı Lacivert-Mor Renk Norfolk
49,90 ₺
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Kayak Çorabı Modelleri ve Fiyatları

Spor, insan sağlığı için çok önemlidir ve düzenli olarak yapılması gerekir. Bu sporlardan birisi olan kayak ise oldukça farklıdır ve kış mevsiminde karların üzerinde yapılır. Bundan dolayı diğer sporlara göre daha farklı kıyafetlerin giyilmesi gerekir. Giyilecek özel kıyafetlerin bir parçası da kayak çorabı olup, sporcuların sağlığını koruma adına çok önemlidir. Kayak, zevkli olduğu kadar dikkat edilmediğinde tehlikeli de olabilir. Buradaki riskin en aza indirilmesi için bu sporu yapanların bir tercih olarak değil, bir zorunluluk olarak kayak çorabı kullanması gerekir.

Kayak çorabı, adından da anlaşılacağı gibi bu spor için özel olarak geliştirilmiştir. Öncelikle bu çoraplar, ayaklardaki kan akışını kolaylaştırır ve ayakları sıcak tutar. Ayakların sıcak olması, bu sporun yapılması adına önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca kayak çorabı, sporcuların kontrollerini daha iyi sağlamasına yardımcı olur. Kayak botlarının içine tam olarak oturan çoraplar, ayakla birleşir ve adeta tek parça haline gelir. Bu da kayağın sorunsuz olarak yapılmasını sağlar. Sitemizde yer alan kayak çorabı modellerini inceleyebilir ve bu sporu sorunsuz bir şekilde yapmak için buradaki ürünlerden birisini tercih edebilirsiniz.

Kayak Çorabı Modelleri

Kayak çorabı modelleri, sporcuların zevklerine hitap eden çok sayıda seçeneği içerir. Kayak çorabı modellerinin önceliği, kayak başta olmak üzere diğer kış sporlarının sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlamaktır. Sporcuların bu noktadaki rahatlık ve konfor beklentileri, farklı modeller ile sağlanır. Klasik çorapların üretildiği malzemeden değil, daha farklı ve kaliteli bir malzemeden üretilen çorap modelleri, genel olarak ayaktan dizin alt kısmına kadardır. Daha farklı uzunlukta olan kayak çorabı ise nadiren de olsa vardır.

Kayak çorabı modellerinin hemen hepsi termal özelliktedir. Termal özellik sayesinde sporcuların ayaklarını son derece sıcak tutar ve vücut ısısının dışarı çıkmasını önler. Fakat buna karşın, ayaklarda kesinlikle terleme yapmaz. Dolayısıyla da sporcu sağlığı açısından çok önemli bir rol oynar. Esnek bir malzemeden üretilir ve ayağı tamamen sarmasına rağmen kesinlikle rahatsızlık hissi vermez. Cilt ile herhangi bir uyum sorunu yaşamayan kayak çorabı modelleri, farklı tasarımlara sahiptir

Kayak çorabı modelleri, sporcu sağlığını koruyan unsurlara sahip olduğu gibi sporcuların zevklerine de hitap eder. Farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan ürünlerin büyük kısmı botların içerisinde kalmasına rağmen, sporcular genel kayak kıyafetleriyle uyumlu olan modelleri tercih eder. Botlarla uyumlu bir şekilde kullanılan çoraplar, çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Kayak Çorabı Fiyatları

Kayak çorapları, standart olan çoraplardan çok farklıdır. Gerek üretildiği malzeme gerekse de uzunlukları, tamamen kayak sporuna göre şekillenmiştir. Bundan dolayı sıradan bir çorap ile bunlar arasında fiyat kıyaslaması yapılması doğru olmaz. Özel malzemelerden üretilen ve son derece dayanıklı olan kayak çoraplarının ısı tutma kapasiteleri çok fazladır ve insanların kışın en soğuk günlerinde dahi üşümemesini sağlar. Bütün bu hususlar dikkate alındığında normal çoraplardan daha pahalı olduğu söylenebilir.

Kayak çorabı fiyatları, tercih edilecek olan ürüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu alanda üretim yapan dünyaca ünlü farklı markalar vardır. Sitemizde bu markalara ait ürünleri bulabilirsiniz. Fiyatları, kullanılan malzemeler, tasarım ve kalite fazlasıyla etkiler. Sporcu sağlığı için çok önemli olan kayak çorabı, her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Fakat bunların olabildiğince kaliteli olanlarının tercih edilmesi gerekir.

Sitemizde dünyaca ünlü markaların ürünlerini bulabilir ve buradan istediğini kayak çorabını sipariş edebilirsiniz. Böylece kışın en soğuk zamanlarında dahi kayak yaparken üşümez ve sağlığınızı korumuş olursunuz.

Çorap Sepeti © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır