Whatsapp

File Çorap Modası

File Çorap

Feminen görüntüsüyle kısa bir vakit öncesine kadar rafa kaldırılan file çoraplar son zamanlar da bu özelliği nedeniyle tekrar gündem haline gelmiştir. Kadının hem güçlü hem de zarif yapısını baz alan file çoraplar tercih edilirken beden boyu ve bacak yapısı göz önüne alınmalıdır. Siyah çorap ya da ince siyah çorapların yerini alan hem etek hem de pantolonlarla hem şık hem de kolay bir şekilde kombinlenen file çorapları son zamanlarda oldukça sık görür bir hale geldik. Yukarıda da ele almış olduğumuz gibi file çorap seçimi yaparken bacak yapısı önemlidir. Buna göre bacağınız kalınca seçeceğiniz çorap daha ince, uzun  ve zayıf bacaklara sahipseniz büyük fileleri tercih etmeniz kombininizi en şık şekilde tamamlamanız da size avantaj sağlayacaktır.

Hem gece hem de günlük giyimde file çorap kullanılırken tercih edilen etek ve çok yüksek topuklar tercihe edilmesi istenen feminenliğin yakalanmasını engellemektir. Daha şık ve zarif olmak için kısa etek ve uzun topuklar tercih etmeye yönelirken, feminen bir hava yaratmak için file çorapları daha çok pantolonlarla kombinleme yoluna gidebilirsiniz. Çorap bilindiği üzere son dönemlerde başlı başına bir moda haline gelmiştir. Çorapları çok farklı şekillerde kombinleyerek ya da üzerinde işlemler yaparak farklı tarzlar ve havalar yaratmak mümkündür.

Her kadının beden yapısı oldukça farklı olduğu için bacak yapısı ve beden yapısı göz önüne alınarak en uygun seçimler yapılmalıdır. Çorap başlı başına bir aksesuar, ince bir detaydır. Hem gece hem de günlük hayatta şıklık yakalamak için siz de file çorapları tercih edebilirsiniz. File çorapların gelmesi özellikle bayanların giyimlerinde çok tercih ettikleri ten rengi çorapların rafa kaldırılmasına neden oldu desek de yalan söylemiş olmayız ancak bilinmesi gereken file çorapların yanlış seçilmesi ya da yanlış kıyafetlerle kombinlenmesi istenmeyen bir havaya bürünmenize neden olacaktır. Bu nedenle bayanlar bacak yapılarını iyi bilmeli seçim yaparken bu unutulmamalıdır. Siz de hala file çoraplı kombinlere başlamadıysanız sitemizden en kısa sürede bir file çorap edinebilir kombinlerinizle arkadaşlarınızı ve çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Paylaş

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır