Whatsapp

File Çorap Kombinleri

File Çorap Kombinleri

Seksenli yılların vazgeçilmezleri arasında yer alan son dönemlerde adından sıkça söz ettiren file çoraplar son zamanlarda yeniden hak ettiği değeri kazanmaktadır. Hem kadınsılığı ön plana çıkaran hem de feminen hava kazandıran çoraplar bayan giyiminde şıklık ve zerafetin simgesi olmuştur. Moda artık ince detaylardan ibaret bir hale gelmiştir ve file çoraplarla da bunu yakalamak mümkündür. Peki file çorapları nasıl kombinlemek gerekir? Sizler için file çorap kombinlerini araştırdık şimdi hep beraber ele alalım;

·         Etek ve File Çorap

File çorapların en çok kullanıldığı ya da tercih edildiği parçalardan bir tanesi etek ve elbiselerdir. Bacak yapınıza göre ince ve zayıfsanız büyük file modelleri, kısa ve kalın bacaklara sahipseniz de daha küçük file modelleri tercih ederek havanıza hava katabilirsiniz.

·         Gece Şıklığında Büyük Fileler

Gece gezmelerinizde daha hoş ve daha kadınsı görünmek için büyük fileleri tercih etmeleri bunu yakalamaları adında daha iyi bir tercih olacaktır. Mini elbise ve onu tamamlayacak stilettoları da kombininize katarak gecenin gözdesi olabilirsiniz.

·         Uzun Çizmelerle Tercih edin

Uzun çizmelerle file çorap giyilmez diyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. İnce desene sahip file çorapları uzun çizme ve kısa şortlarla bir araya getirerek girdiğiniz ortamda tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

·         Sokak Stiline File çoraplarınızla katılın

Son zamanlarda boyfriend Jeanların kendine yer bulması ve vazgeçilmez parçalar arasında yer alması bu parçanın içine file çorapların katılmasına ilham olmuştur. Bu fikir de hem punk bir hava yaratmış hem de sokak stlinde öncü bir kombin olmuştur.

·         Bootileri de gözardı etmeyin

Günlük yaşantımızda karışık desenlerde file çorapları kullanarak bootilerinizle spor bir şıklık ortaya koyabilirsimiz. Kış aylarında yün ve kalın elbiselerle yaz alarında daha düz ve kısa elbiselerle file çoraplarınızı tamamlayabilirsiniz.

·         Üstü açık ayakkabılar ve kısa çoraplar

Kısa paça pantolon ve file çoraplarınızı üstü açık ayakkabılarınızı kullanarak kombin yapmaya ne dersiniz? Denemediyseniz oldukça havalı ve entel bir görünüme sahip olabileceğiniz konusunda size fikir vermek isteriz. Yukarıda ki fikirleri kullanarak file çoraplarınızı kullanabileceğiniz gibi kendinize uygun kombinlerle de file çoraplarınızı tamamlayabilirsiniz.

Paylaş

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır