Whatsapp

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Brogetti9

Fiyat (TL)

-

Erkek Diz Altı Çorap

Erkek Dizaltı Çorap Çizgili Antrasit Rex Erkek Dizaltı Çorap Çizgili Antrasit Rex
   
BRG517
Erkek Dizaltı Çorap Çizgili Antrasit Rex
Erkek Dizaltı Çorap Çizgili Antrasit Rex
19,95 ₺
BRG668
Ekru Renk Dizaltı Yün Erkek Çorap
Ekru Renk Dizaltı Yün Erkek Çorap
19,90 ₺
Siyah Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap Siyah Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
TÜKENDİ
BRG654-2
Siyah Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
Siyah Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
19,90 ₺
Lacivert Renk Erkek Dizaltı Çorap Lacivert Renk Erkek Dizaltı Çorap
TÜKENDİ
 
BRG653
Lacivert Renk Erkek Dizaltı Çorap
Lacivert Renk Erkek Dizaltı Çorap
19,90 ₺
Lacivert Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap Lacivert Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
TÜKENDİ
BRG654
Lacivert Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
Lacivert Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
19,90 ₺
Gri Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap Gri Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
TÜKENDİ
BRG654-1
Gri Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
Gri Renk Çizgi Desen Erkek Dizaltı Çorap
19,90 ₺
Gri Muline Erkek Dizaltı Çorap Gri Muline Erkek Dizaltı Çorap
TÜKENDİ
 
BRG656
Gri Muline Erkek Dizaltı Çorap
Gri Muline Erkek Dizaltı Çorap
45,90 ₺
Gri Melanj Erkek Dizaltı Çorap Gri Melanj Erkek Dizaltı Çorap
TÜKENDİ
 
BRG695
Gri Melanj Erkek Dizaltı Çorap
Gri Melanj Erkek Dizaltı Çorap
19,90 ₺
Antrasit Muline Dizaltı Erkek Çorap Antrasit Muline Dizaltı Erkek Çorap
TÜKENDİ
 
BRG669
Antrasit Muline Dizaltı Erkek Çorap
Antrasit Muline Dizaltı Erkek Çorap
45,00 ₺
9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Diz Altı Çoraplar Neden Tercih Edilir?

Diz altı çorapların kullanım sırasında aşağıya düşmemesi ve ayaktan çıkmaması çok kullanışlı çoraplar olmalarını sağlar. Ayrıca kan dolaşımını rahatlatma özelliği de bulunan bu çorapları spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Norfolk marka kompresyon spor çorapları en sık kullanılan çorapların başında gelmektedir. 

Kas ve eklem yerlerini stabil tuttuğundan dolayı sakatlanma riskini azaltmaktadır. Uzun mesafe koşanlar ve profesyoneller için son derece uygun bir çoraptır.

Diz altı çorapların sağlık için kullanılması önerilmektedir. İster kış ister yazın çorapsız giyilen ayakkabılar, hassas ayaklara sahip kişilerde tahriş, mantar gibi hastalıkların oluşumuna yol açabilmektedir. Bu gibi ayak sorunları için özel olarak üretilen diz altı çorap modelleri son derece sağlıklıdır.

Erkek Diz Altı Çorap Modelleri ve Fiyatları

Günlük yaşamın değişmez kıyafetlerinden olan çorapların kendi içinde farklı çeşitleri vardır. Bunlardan birisi de erkek diz altı çorap olup, adından da anlaşılacağı gibi sadece erkekler için üretilen çoraplardır. Söz konusu ürünlerin boyu, diz altına kadardır ve böylece ayağın tamamını sarar. Farklı amaçlar için kullanılan erkek diz altı çoraplarının farklı türleri vardır. İhtiyaç duyduğunuz ürünü sitemizden rahat bir şekilde bulabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Erkek diz altı çoraplarının genel özelliği, ayağı tamamen sarması ve diz altına kadar olan bölümü tamamen kapatmasıdır. Bu özelliklerinden dolayı ayakların çok daha sıcak tutulmasını sağladığı gibi kan akışının daha düzenli bir şekilde gerçekleşmesinde de rol oynar. Erkek diz altı çorapları, insanların kıyafet ihtiyaçlarını karşılamasına rağmen, öncelikli işlevi genel olarak bu değildir. Bazen ısınma ve ayakları sıcak tutma öncelikken, bazen de ayaklardaki oksijen miktarını arttırması önceliktir.

Erkek diz altı çorapları, cilde zararı olmayan malzemelerden üretilir ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Fakat buna karşın ayağı tamamen sarar ve sıkı bir şekilde kendisini hissettirir. Öyle ki, bazı erkek diz altı çorapları son derece sıkıdır ve giymesi dahi insanları zorlayabilir. Kompresyon çorapları, buna örnek olarak gösterilebilir.

Erkek Diz Altı Çorap Modelleri

Erkek diz altı çorap modelleri, insanların farklı ihtiyaçlarına cevap verir. Kompresyon çoraplar, kayak çorabı ve standart diz altı çoraplarını bu modeller arasında göstermek mümkündür. Kompresyon çoraplar, özel olarak geliştirilmiş olup, varis tedavisinde ve sporcuların performanslarını arttırmada kullanılır. Laktik asit oluşmasını engelleyen çorap, sporculara uzun süre yüksek performans sağlar. Kayak çorabı ise termal özelliktedir ve en soğuk havalar dahi sporcuların ayaklarının sıcak kalmasını sağlar. Ayrıca ciddi bir de hareket kabiliyeti sağladığı söylenebilir.

Yukarıda verilen bilgilerin haricinde erkek diz altı çorap modellerinin farklı renk ve desen seçenekleri vardır. Desenli seçeneklerin dışında standart olan erkek diz altı çoraplarının genellikle tek renk ve bu da siyah ya da siyahın tonları şeklindedir. Bunlar sayesinde erkekler, kendilerine uygun tarzda olan ürünleri rahatlıkla seçmektedir. Ayrıca sporcular için kendilerini temsil eden renk ve desenleri, erkek diz altı çorap modelleri içinde rahat bir şekilde bulabilir.

Çorap modellerinin renk ve desen dışında kalınlıkları da farklılık gösterir. Üretildikleri malzemeler genel itibariyle doğal olan bambu, yün ve pamuk şeklindedir. Bunların yanı sıra farklı sentetik maddeler de çorapların üretimine dahil edilir ve elastikiye kazandırılır. Böylece çorapların insanlara daha yüksek konfor vermesi sağlanmış olur.

Erkek Diz Altı Çorap Fiyatları

Erkek diz altı çorap fiyatları, tercih edilecek ürün türüne bağlı olarak farklı seviyelerdedir. Bu ürünlerin yukarıda bahsedildiği gibi farklı çeşitleri vardır. Fakat genel itibari ile standart çoraplara nazaran daha yüksek fiyata sahip oldukları söylenebilir. Kompresyon çorapları ve kayak çorabı, özel üretil olduğu için bunlara ödenen rakamlar daha fazladır.

Erkek diz altı çoraplarının fiyatlarını etkileyen farklı unsurlar vardır. Bu unsurların başında ürünlerin markaları, modelleri, kalınlıkları, üretildikleri malzemeler ve benzer unsurlar gelir. Renk ve desen ise fiyatları neredeyse hiç etkilemez. Bu durum, fiyat farkı ödemeden istediğiniz ürünü seçmenizi sağlar. Ayrıca set olarak satılan çorapların fiyatları doğal olarak çok daha yüksektir.

Erkek diz altı çoraplarının birçok modelini sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Sitemizde, her bütçeye uygun ürünler yer alır ve bunlardan kendi zevkinize uygun olan seçtikten sonra siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Böylece dünyaca ünlü markalara ait erkek diz altı çoraplarına sahip olursunuz.

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır