Whatsapp

Damat Çorabı Nedir? Nereden Alınır?

Nişan ve düğün hazırlıkları başladı, sezon çoktan açıldı J Düğün sezonundayken gelin adayları tarafından nişan ve düğün öncesinde en çok merak edilen sorulardan birisi de damat ve ailesine neler alınması gerektiğidir.

 

Damat Çorabı

Hem Hatıra Hem de Şık ve Özel Bir Hediye!

Damatlar ve aileleri için özel üretilmiş, isim yazılı, desenli ve renkli çoraplar yaptırabilirsiniz. Kişiye özel üretim damat çorapları ile hediyelerinizi farklılaştırabilir ve damat tarafından olumlu puan toplayabilirsiniz :) Ayrıca hatıra olarak saklayabilecek bu çorapları sadece damatlar için değil aynı zamanda sağdıç, damat annesi ve babası, görümceler ve gelin içinde yaptırabilirsiniz.

Damat çorapları mutlaka düz ve aynı renkte olacak diye bir şey yok. Eğer isterseniz -ki çok yakışacaktır- birkaç rengin birlikte bulunduğu, çizgili, renkli, puantiyeli ve desenli çoraplar yaptırabilirsiniz. Bunların üzerinde her türlü desen, isim veya şekil olabilir. 

Düğünde Damat Tarafından Aksesuar ve Kıyafet Olarak Neler Kullanılabilir?

Damat Çorabı
Papyon
Damat Kuşağı
Kol Düğmeleri
Damat Ayakkabısı
Yaka ÇiçeğiDamat Çorap
Saat
Kravat
Damatlık Fular
Kravat İğnesi
Cep Mendili
Damat Yeleği
Pantolon Askısı
Kemer
Cüzdan

 

İsme özel çorap kategorimizden dilediğiniz çorap modelleri ve çeşitlerini inceleyerek damat çorabı için kararınızı verebilirsiniz. Kişiye özel çorap olarak kendi damat çorabınızı Çorap Sepeti’nden hemen oluşturun!

 

Paylaş

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır