Whatsapp

Renkli Çorap Kombin Önerileri

Kıyafet modasının gelişimi ile birlikte çorap modasında da gözle görülür bir değişim yaşanmıştır. Son yılların en trend akımlardan biri de desenli çoraplar ile renkli çoraplardır. Kombinin yıldızı olan bu eğlenceli çoraplar ile girdiğiniz ortamın en dikkat çekici ayaklarına sahip olacaksınız! Dostlarınızın bile ayaklarınıza bakacağı harika çorap kombin önerileri için buyrun yazımıza. Keyifli okumalar!

Çorap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çorap seçerken, çorabınızın kıyafetiniz ile uyumlu olması gerektiğini unutmamalısınız. Kombin ile uyumlu olduğunda şık duran renkli çoraplarınız kıyafet ile alakasız olduğu takdirde palyaço görünümü maalesef ki kaçınılmazdır. Çorap ve kıyafet seçiminde birbirine ton ya tarz olarak yakın seçimler yapmayı sakın atlamayın.

Desenli çoraplar mini etek, şort ya da elbiseler ile eşleştirildiğinde çok daha havalı durmaktadır. Diz üstü etekleri renkli diz altı bir çorap ile kombinleyerek çok iyi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kıyafetlerinize çok yakışacak renkli çorap modellerini buradan inceleyebilirsiniz!

Kombininizde klasik bir jean ya da havuç pantolon tercih ettiyseniz çorap seçiminizde ufak bir değişiklik yapıp çok büyük bir fark yarabilirsiniz. Klasik görünümde pantolonunuzu renkli çoraplar ile tamamlayıp eğlenceli bir tarza sahip olmanız mümkün!

Erkeklere Renkli Çorap Önerileri

Özellikle son yıllarda kalıplar yıkılmaya ve erkekler de renkli çoraplar tercih etmeye başlamıştır. Oldukça güzel olan renkli çorap akımı ile sokaklar da ayaklar ile rengarenk görünüyor!

Erkekler renkli çoraplarını çoğunlukla pantolonla kombinlerler. Kısa paça pantolon kullanıldığında renkli çoraplar ortaya çıkar ve hoş bir tarz oluşur. Desenli, çizgili ya da düz renkli çoraplar ile tarza uygun şekilde kombinler oluşturmak sizin elinizde!

Renkli çoraplar, mevsime uygun olarak şalvar pantolon ya da şort ile de kombinlenebilir. Yaz aylarında şort ile giyilen bilekte ya da diz altı renkli çoraplar sokakların en eğlenceli tarzlarından biri olarak dikkat çekmektedir.

Birbirinden renkli, birbirinden eğlenceli her mevsime uygun yüzlerce kadın ve erkek çorap modeli, Çorap Sepeti'nde sizleri bekliyor!

Paylaş

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır