Whatsapp

Çorabınız gülümseme sebebiniz olsun, hadi :)

Alışılmışın aksine ben pazartesileri severim. Hadi ordan demeyin valla bak seviyorum. Yeni Başlangıçlar güzel değilmidir? Pazartesi de haftayı başlatmaz mı:)

Çorap Sepeti.Com' un Brogetti Markasının tasarladığı gün çorapları da haftaya keyif katmaz mı hemde her güne ayrı keyif.

Pazartesi sabahı mesela, o asık suratlı sendromlu çorabı giy, pantolonunda şu yeni moda kısa paçalılardansa eğer, tamam oldu bile.

İşe gitmek için yola çıktın, metroya bindin mesela:) Metroda senin gibi işe giden birsürü insan, pazar gecesi geç yatmışı uykusuz kalmışı orda, senromdan suratı asığı orda. Dost başa düşman ayağa bakar derler ama dikkat edin metroda otobüste ayaklara bakan birsürü insan göreceksiniz. Nedeni tabii ki Allah muhafaza herkesin düşman oluşundan değil, herkes kendince düşüncelere dalar vere bakar aslında farkında olmadan.

Bütün bu dediklerim olurken sendromlu yüzü asık biri senin ayağına bakarak düşüncelere dalmışken sendromlu pazartesi çorabını farkeder ama ilk anda anlamaz ne olduğunu. Bu sefer düşünceleri bırakır başlar çoraplarını incelemeye. Bir kaç dakikaya kalmaz durumun farkına varır veee o da ne :) yüzüne kondu küçük bir gülümseme:) Senin de yüzünde karşındakinin neden güldüğünü anladığın ifade..

İşte anlatmak istediğim; pazartesi sendromcuları alın size küçücük bir sebep, gülümseyerek başlangıç yapmak için yeni haftaya.

Çorabınız gülümseme sebebiniz olsun, hadi :)

 

 

 

Paylaş

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır