Whatsapp

Sonuçları Filtrele

Kategoriler

  • Çocuk Çorap10

Marka

  • Brogetti2
  • ELİTE STYLE1
  • Norfolk5
  • Penti2

Fiyat (TL)

-

Çocuk Çorap

Mikro 40 Den Beyaz Çocuk Külotlu Çorap Penti Mikro 40 Den Beyaz Çocuk Külotlu Çorap Penti
 
LPP16G
Mikro 40 Den Beyaz Çocuk Külotlu Çorap Penti
Mikro 40 Den Beyaz Çocuk Külotlu Çorap Penti
9,50 ₺
MİKRO 50 DEN ÇOCUK KÜLOTLU ÇORAP ELİTE MİKRO 50 DEN ÇOCUK KÜLOTLU ÇORAP ELİTE
   
KRT-5001
MİKRO 50 DEN ÇOCUK KÜLOTLU ÇORAP ELİTE
MİKRO 50 DEN ÇOCUK KÜLOTLU ÇORAP ELİTE
1 yorum yapılmış.
7,50 ₺
2'li Paket Çocuk Çorap-Pamuk 2'li Paket Çocuk Çorap-Pamuk
   
Alvin-B
2'li Paket Çocuk Çorap-Pamuk
2'li Paket Çocuk Çorap-Pamuk
22,90 ₺
2'li Paket Çocuk Çorabı Gri-Siyah Renk Norfolk 2'li Paket Çocuk Çorabı Gri-Siyah Renk Norfolk
   
Alvin-SG
2'li Paket Çocuk Çorabı Gri-Siyah Renk Norfolk
2'li Paket Çocuk Çorabı Gri-Siyah Renk Norfolk
22,90 ₺
2'li Paket Çocuk Çorabı Kırmızı-Mavi Renk Norfolk 2'li Paket Çocuk Çorabı Kırmızı-Mavi Renk Norfolk
   
Alvin-MK
2'li Paket Çocuk Çorabı Kırmızı-Mavi Renk Norfolk
2'li Paket Çocuk Çorabı Kırmızı-Mavi Renk Norfolk
22,90 ₺
2'li Paket Çocuk Çorap 2'li Paket Çocuk Çorap
   
Alvin-BP
2'li Paket Çocuk Çorap
2'li Paket Çocuk Çorap
22,90 ₺
3'Lü Paket Çocuk Çorap 3'Lü Paket Çocuk Çorap
   
Yogi-A5
3'Lü Paket Çocuk Çorap
3'Lü Paket Çocuk Çorap
22,90 ₺
Mikro 40 Den Çocuk Siyah Okul Külotlu Çorabı Penti
 
LPP16G500-Siyah
Mikro 40 Den Çocuk Siyah Okul Külotlu Çorabı Penti
Mikro 40 Den Çocuk Siyah Okul Külotlu Çorabı Penti
9,50 ₺
Mickey Mouse 2'li Çocuk Ve Bebek Çorap
 
MC04874
Mickey Mouse 2'li Çocuk Ve Bebek Çorap
Mickey Mouse 2'li Çocuk Ve Bebek Çorap
5,40 ₺
Hello Kitty 2'li Bebek Ve Çocuk Çorabı
 
HK04938
Hello Kitty 2'li Bebek Ve Çocuk Çorabı
Hello Kitty 2'li Bebek Ve Çocuk Çorabı
5,40 ₺
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Çocuk Çorap Modelleri ve Fiyatları

Çocuklar, yetişkinlere göre çok daha hareketlidir ve bu hareketin rahat bir şekilde sağlanması için çoraplar çok önemli bir rol oynar. Çocuk çorap, bundan dolayı yetişkinlerinkine nispeten daha farklı özelliklere sahiptir. Çocuk çorapları, miniklerin ayaklarına zarar vermeyen kumaşlardan üretilir ve bu kumaşların ayakların rahat bir şekilde nefes almasına engel olmadığından emin olunur. Bu dönemde gelişim çok hızlı bir şekilde yaşandığı için ayakların nefes alması gerekir.

Çocuk çorapları, terlemeyi engelleyen ve cilde zarar vermeyen özelliklere sahip olduğu gibi çocukların zevklerine de hitap eder. Farklı seçeneklere sahip olan bu ürünler, çocukların isteyerek giymesini sağlar. Bunlar sayesinde ayakkabıların içinde ayaklar kaymaz ya da ayakkabıdan çıkmaz. Ayrıca çocukların genel görünümlerini tamamlayıcı bir etkiye sahip olduğu da unutulmamalıdır. Çocuklar, çoraplar sayesinde daha şık görünür.

Çocuk Çorap Modelleri

Çocuk çorapları, kendi içinde direkt ikiye ayrılır. Erkek ve kız çocukları için olan modeller, birbirinden tamamen farklıdır. Bebeklik döneminde bu ayrım o kadar önemli değilken, çocukların yaşlarının ilerlemesi ile farklılık kendisini net olarak gösterir. Erkekler için mavi ve tonlarında modeller hazırlanırken, kızlar için ise pembe renk daha ağırlıktadır. Ayrıca kızlar için üretilen modellerin içerisinde külotlu çorap ve uzun çoraplar da vardır. Dolayısıyla modelin dışında, çeşit farkından dahi bahsedilebilir.

Çocuk çorap modelleri, yaşlara göre de değişir. Küçük yaştaki çocuklar için model konusu o kadar önemli değilken, 5-6 yaştan itibaren çocuklar da çorap seçmeye başlar. Bundan dolayı çocukların içinde bulunduğu dönem dikkate alınarak renk ve desenler, bu modellerin üzerinde yer alır. Sitemizde yer alan çocuk çorapları modelleri incelendiğinde, beklentilerinize cevap verecek çok sayıda model olduğu görülecektir. Bu modellerin görüntülerinin haricinde mevsime göre pamuklu ve yünlü olması da söz konusudur. Çocuk çorapları, yaz aylarında çocukların ayaklarını terletmezken, kış aylarında ise sıcak tutar.

Çocuk Çorabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocukların özellikleri, yukarıda da bahsedildiği gibi yetişkinlerden çok farklıdır. Bundan dolayı çocuk çorapları alınırken çok dikkatli olunması gerekir. Öncelikle alınan ürünlerin mutlaka kalite standartlarına uygun olması ve çocukların ciltleri için tehdit oluşturmaması gerekir. Unutulmamalıdır ki, çocukların ciltleri çok hassastır ve yetişkinler için hiçbir risk içermeyen çoraplar, çocuklara zarar verebilir.

Çocuk çorapları seçimi yaparken, çocukların yaşı dikkate alınmalıdır. Örnek vermek gerekirse 1-3 yaşındaki çocuklar, çorap giymekten genel olarak hoşlanmaz ve sürekli çoraplarını çıkarırlar. Bu da ayaklarının üşümesine ve hasta olmalarına neden olabilir. Bu tür olumsuzluklar yaşamamak için mutlaka külotlu çorap seçenekleri değerlendirilmelidir. Bunun haricinde ise seçim yaparken mevsim dikkate alınmalı ve kış ayları için yünlü olanlar, yaz ayları içinse pamuklu seçenekler tercih edilmelidir.

Çocuk çorapları, genel olarak hareket kabiliyetini sınırlamaz, fakat bazı kalitesiz ürünlerde böyle durumlar yaşanabilir. Bundan dolayı seçim yaparken çocukların konforu düşünülmelidir. Ayakkabıların giyilmesiniz zorlaştırmayan, rahat modeller tercih edilmelidir.

Çocuk Çorap Fiyatları

Çocuk çorap fiyatları, yetişkin çoraplarına göre daha uygundur. Fakat bu rakamlar hakkında net bir ifade kullanmak mümkün değildir. Çocuklar için üretim yapan çok sayıda marka ve bunların kendi içinde birçok çeşidi vardır. Dolayısıyla da çocuk çorapları fiyatları farklılık gösterir.

Sitemizde, her bütçeye uygun çocuk çorapları yer almaktadır. Yılların verdiği tecrübe, güvene dönüşmüş ve siz değerli müşterilerimizin beklentileri bu zamana kadar en üst seviyeden karşılanmıştır. Çocuklarınıza verdiğiniz değeri biliyor ve sitemize onlara uygun ve kaliteli ürünleri getirerek satışa sunuyoruz. Bu ürünler sayesinde çocuklarınızın rahat etmesini ve gelişimlerinin desteklenmesini sağlayabilirsiniz.

Çorap Sepeti © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır