Whatsapp

Brogetti Türk Çorabı

Brogetti Çorap

 

“Brogetti Türk Çorabı” 

Brogetti %100 Türk sermayesi ile çorap sektörünün çekirdeğinden gelme tabiriyle 3 arkadaş tarafından kurulan ve tamamen butik üretim yapan bir üreticidir.
Biz genelde çok üretelim çok kazanalım mantığıyla hiç hareket etmedik, az üretelim kaliteli üretelim politikamızı hiç bozmadık, her ne kadar her birimizin çorap sektöründeki geçmişi ortalama 20 yıl olsa da, kendi markamızla üretim yapmaya 2014 yılında başladık.  Hiçbir zaman kopyacı olmadık, Ürettiğimiz çorapları, tıpkı tenimizin bir parçası gibi görüp özenle ve zevkle ürettik. Üretirken zevk aldığınız bir çorabın rahatlığı ve kalitesi tadı damağınızda kalan bir tatlı gibidir.

Ürettiğimiz çorapları sürekli kendimiz test ediyoruz, bu nedenle hataları çabucak görüp düzeltiyoruz. Çorap Üretmek, tıpkı usta bir aşçının yemeğe koyduğu sırlı karışımlar gibidir.

Doğru iplikleri bir arada kullanmak gibi, kendi koleksiyonlarımızı üretmenin dışında Kişiye Özel Çorap üretimi de yapmaktayız. Kişiye Özel Çorap sadece çorabın üzerinde isim veya harf yazmasından ibaret değil, sizin bedeninize ve tarzınıza göre olmasıdır aslında. Mesela bir cilt rahatsızlığınız var veya çorabınızın lastiğinin çok sıkmasını istemiyorsunuz, bir türlü istediğiniz gibi bir çorap bulamıyorsunuz, biz sizin istekleriniz doğrultusunda tıpkı terzide yaptırdığınız bedeninize uyan bir takım elbise gibi çoraplarınızı özenle ve sadece size özel olarak üretiyoruz.

Aslında Türkiye’nin Dünyadaki çorap üreticileri sıralamasında 2. Sırada olduğunu biliyor muydunuz? Ülkemizdeki çorap üreticileri genel olarak rahatlığa ve kaliteye önem vermediğinden dolayı, maalesef ülkemizin seçkin bilinen bir markası halen yok. (az sayıda olan bazı üreticileri tenzih ediyoruz)

“Ucuzdur Kalitesizdir, Pahalıdır Kalitelidir” mantığını tamamen ortadan kaldırıyoruz. Değerinde ürünleri sizlerle her zaman buluşturmayı hedefliyoruz.

Abartmıyoruz, bizim ürettiğimiz çoraplar bir gün gelecek tüm dünyada tanınacak ve bu bir Türk markasıdır denilip parmakla gösterilecektir. Brogetti çoraplarını kullanan biri, daha sonra asla başka bir çorabı giyemez.

Saygı ve Sevgilerimizle,

Paylaş

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır