Whatsapp

Sonuçları Filtrele

Kategoriler

  • Bebek Çorap10

Marka

  • Brogetti10

Fiyat (TL)

-

Bebek Çorap

MN05096-2
Minnie Bebek Havlu Lacivert Kulotlu Çorap
Minnie Bebek Havlu Lacivert Kulotlu Çorap
5,40 ₺
Mickey Mouse Kırmızı Mavi Gri 3'lü Bebek Çorabı Mickey Mouse Kırmızı Mavi Gri 3'lü Bebek Çorabı
TÜKENDİ
 
MC4869
Mickey Mouse Kırmızı Mavi Gri 3'lü Bebek Çorabı
Mickey Mouse Kırmızı Mavi Gri 3'lü Bebek Çorabı
5,40 ₺
Mickey Mouse 2'li Çocuk Ve Bebek Çorap Mickey Mouse 2'li Çocuk Ve Bebek Çorap
TÜKENDİ
 
MC04874
Mickey Mouse 2'li Çocuk Ve Bebek Çorap
Mickey Mouse 2'li Çocuk Ve Bebek Çorap
5,40 ₺
Hello Kitty 3'lü Pembe Bebek Çorabı Hello Kitty 3'lü Pembe Bebek Çorabı
TÜKENDİ
 
HK4937
Hello Kitty 3'lü Pembe Bebek Çorabı
Hello Kitty 3'lü Pembe Bebek Çorabı
5,40 ₺
Hello Kitty 2'li Bebek Ve Çocuk Çorabı Hello Kitty 2'li Bebek Ve Çocuk Çorabı
TÜKENDİ
 
HK04938
Hello Kitty 2'li Bebek Ve Çocuk Çorabı
Hello Kitty 2'li Bebek Ve Çocuk Çorabı
5,40 ₺
Mickey Mouse 3'lü Sarı Mavi Gri Bebek Çorabı Mickey Mouse 3'lü Sarı Mavi Gri Bebek Çorabı
TÜKENDİ
 
MC4871
Mickey Mouse 3'lü Sarı Mavi Gri Bebek Çorabı
Mickey Mouse 3'lü Sarı Mavi Gri Bebek Çorabı
5,40 ₺
Hello Kitty 3'lü Açık Pembe Bebek Çorabı Hello Kitty 3'lü Açık Pembe Bebek Çorabı
TÜKENDİ
 
HK4878
Hello Kitty 3'lü Açık Pembe Bebek Çorabı
Hello Kitty 3'lü Açık Pembe Bebek Çorabı
5,40 ₺
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Bebek Çorabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bebek çorapları, doğduğundan itibaren bebekler için sürekli ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Bebeğiniz için çorap alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, bebek çorabının ipliğidir. Bebeğiniz için alacağınız çorabın mutlaka pamuklu, yumuşak dokulu, sağlıklı ve organik bebek çorabı olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bebekler yapıları gereğiyle çok hassas ciltlere sahiptir. Onlar için en sağlıklı bebek çorapları seçmeniz gerekmektedir. Model olarak öncelikle külotlu ve soket çoraplara göz atabilirsiniz.

Bebek Çorap Modelleri ve Fiyatları

Bebek çorabı, cilde direkt olarak temas ettiği için dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Çünkü dünyaya yeni gelen bebeğin cildi son derece hassastır ve buradaki ufak bir kalitesizlik, bebeğin cildini tahriş edebilir ya da daha farklı sorunların oluşmasına neden olabilir. Bundan dolayı, dört mevsim giyilecek olan bebek çorap seçiminde kaliteye öncelik verilmelidir. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı bu noktada beklentilerinizi karşılar. Bu ürünlerden istediğinizi sipariş ederek güven içinde kullanabilirsiniz.

Bebeklerin ciltlerinin hassas olmasının dışında ilk aylarda ayaklarının sıcak olması da çok önemlidir. Bebek çorabı bu noktada son derece önemlidir ve mutlaka kullanılması gerekir. Ayakların yeterince sıcak olmaması durumunda gaz sorunlarının yaşanması muhtemeldir. Tamamen doğal olan pamuk ve bambu gibi malzemelerden üretilen çoraplar bu dönemde tercih edilmelidir. Bu çorapların doğal olması, bebeklerin cildi için herhangi bir risk oluşturmaz. Ayrıca bu dönemde külotlu çoraplar da tercih edilebilir. Bir bebek çorabı türü olan bu ürünler, bebeklerin bacaklarını da sıcak tutar ve kesinlikle ayaktan çıkmaz ya da sıyrılmaz.

Bebek Çorap Modelleri

Bebek çorabı modelleri, bu alandaki ihtiyaçlara cevap verme adına oldukça fazladır. Söz konusu modellerden uzun, kısa, kalın ve ince olarak sınıflara ayrılır. Yaz mevsiminde ince olan modeller tercih edilir. İnce bebek çorabı modelleri, bebeklerin ayaklarını sıkmaz ve rahat bir şekilde nefes almasını sağlar. Genellikle pamuktan üretilen bu ürünlerin içerisinde, ufak bir oranda naylon da kullanılır. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan bu ürünlerin farklı renk ve desen seçenekleri vardır. İnsanlar, bebekleri için kendi zevklerine uygun bebek çorabı modelini tercih edebilir. Ayrıca bebeğin yaşına (kaç aylık olduğuna) bağlı olarak seçim yapılması da önemlidir.

Kış ayları için tercih edilmesi gereken bebek çorabı modelleri ise kalın ve havlu çorap olarak tabir edilen seçeneklerdir. Bu çorapların alt bölümleri daha dayanıklıdır ve bebeklerin ayaklarını sıcak tutar. Soğuk zamanlarda mutlaka bu çorapların kullanılması gerekir. Ayrıca havlu bebek çorabı, yeni emeklemeye ve yürümeye başlayan bebeklere de giydirilmelidir. Zemin ile temas eden ayakların üşümesi daha kolay olacağından buna dikkat edilmelidir. Bu modellerin de farklı renk, yaş ve desen seçenekleri vardır.

Bebek çorabı modelleri incelendiğinde, bunların önemli bir kısmının pamuktan imal edildiği görülecektir. Bu da bebeklerin cildinin zarar görmemesi anlamına gelir. Ayrıca bebek çoraplarının ayak bileklerine gelen kısmı nispeten gevşektir. Ayaktan çıkmayacak kadar sıkı olsa da kesinlikle bebeklerin ayak bileklerini sıkmaz ve burada iz yapmaz.

Bebek Çorap Fiyatları

Bebek çorabı fiyatları, tercih edilecek olan ürünlere bağlı olarak değişir. Ürünlerin üretildiği malzeme, çorapların kalitesi, modeli, hangi yaş grubuna ait olduğu ve benzer unsurlara bağlı olarak ödenmesi gereken rakamların değiştiği söylenebilir. Ayrıca çorapların adedi de bebek çorabı fiyatlarını değiştirir. Bilindiği gibi bebek çorapları tek olarak satıldığı gibi 3’lü, 5’li, 6’lı ve 10’lu setler halinde de satılır. Dolayısıyla çorap sayısı arttıkça, ödenmesi gereken rakam sayısı da artar.

Yazlık ve ince olan bebek çorabı modelleri, kışlık olanlara göre daha uygun fiyatlıdır. Bu ürünlerin desenleri, genel olarak fiyatları etkilemez. Belli yaş aralığında da fiyatlar aynıdır. Havlu bebek çorapları ise nispeten biraz daha pahalıdır. Havlu çorapların farklı kalitede ve kalınlıkta olanları vardır. Bundan dolayı kendi içinde de fiyatlar farklılık gösterir. Sitemizde, her bütçeye uygun bebek çorabı vardır. Bunlar, tamamen doğal malzemelerden üretilmiş olup, bebeklerinize zarar vermez. Beğendiğiniz ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Çorap Sepeti © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır